Doplňkové služby

Make-up poradenství

Každá pleť si žádá individuální přístup a svůj systém péče na míru a já vám ráda poradím s výběrem péče a dekorativní kosmetiky. Co se týká líčení, nejdůležitější je správný výběr make-upu. Kvalitní make-up nesmí ucpávat póry, naopak musí pleť vyživovat, hydratovat a ochránit ji před chladem. Pleť pak nevypadá unaveně, ale působí zářivým dojmem. Správný základ je nezbytný pro dosáhnutí perfektních výsledků v líčení! V rámci poradenství vám ráda pomůžu s výběrem správného make-upu i s líčením. V salónu používám dekorativní kosmetiku ARTDECO, jedná se o špičkovou německou kosmetiku, která byla určena pro vyzážisty a jedná se o špičku na trhu. Pokud máte zájem o poradenství v oblasti dekorativní kosmetiky, kontaktujte mne.

Dárkový poukaz

Chcete mít jistotu, že vyberete ten správný dárek? Váháte, jaká kosmetika je její oblíbená? Pak je dárkový poukaz tou pravou volbou.
S poukazem totiž nedarujete jen hodnotný kus papíru, ale zároveň dopřejete svým blízkým skvělý zážitek při výběru toho pravého dárku, který je zaručeně potěší. Jen oni sami totiž vědí, po čem doopravdy touží a jaké kosmetické ošetření mají v oblibě.

Poukaz si můžete vyzvednou osobně k salóně nebo vám ho pošlu poštou.