Služby & ceny

Dopřejte si chvilku oddechu. V příjemném prostředí se postarám o vás i vaši pleť.
Ráda vám poradím s výběrem vhodného ošetření, neváhejte mne kontaktovat

telefonem 728 321 488 nebo mi napište na e-mail  lenka@bblp.cz

Ošetření obličeje značkou SynCare

Syncare je profesionální česká kosmetická značka, která nabízí certifikovanou přírodní kosmetiku v Bio kvalitě. Její přípravky jsou na hranici lékařské a estetické péče. Kosmetika neobsahuje parfémy, syntetické konzervanty, barviva, silikony, minerální oleje a jiné škodlivé látky. Klade důraz na výběr vhodných kosmetických účinných složek. V Ořechově má Syncare své laboratoře, kde vyvíjí a vyrábí své výrovky. Vše má v dávkovací tubách pro vysokou hygienu práce.

Ošetření: očištění pleti, tonizace, exfoliace, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí Panestic, masáž obličeje a dekoltu séry, maska dle stavu pleti, sérum, krém. Úprava obočí a lehký make-up na závěr.

Délka ošetření: 90 minut
Cena: 1 290 kč

Ošetření obličeje značkou Alissa Beauté

Značka Alissa Beauté zahrnuje přírodní produkty vytvořené v italských laboratořích v Miláně na základě nejnovějších vědeckých a technických poznatků. Vize značky je mít produkty bez zatěžující chemie a vysokými koncentracemi aktivních látek z čisté přírody. Má širokou škálu linií a je tedy vhodná pro všechny typy pleti.

Ošetření: očištění pleti, tonizace, exfoliace, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí Panestetic, masáž obličeje a dekoltu s Bio Active séry, maska dle stavu pleti, sérum, krém. Úprava obočí a lehký make-up na závěr.

Délka ošetření: 90 minut
Cena: 1 290kč

Ošetření obličeje značkou Diego Dalla palma

Dopřejte si péči nejvyšší kvality. Diego Dalla palma je luxusní italská kosmetika ověřena odborníky, která zpomaluje projevy stárnutí. Výzkumné laboratoře neustále přicházejí s novými nápady a kompozicemi. Kometika obsahuje jen suroviny té nejvyšší kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané  a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další skodlivé látky. Kosmetika Diego dalla palma je sázkou na jistotu dlouhotrvající krásy.               

Základní ošetření: čistící, suchá, citlivá, aknózní) : očištění pleti, tonizace, exfoliace, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí Panestic, masaž obličeje a dekoltu se séry, maska dle stavu pleti, sérum, krém. Úprava obočí a lehký make-up na závěr.

Délka ošetření: 90 minut
Cena: 1 290kč                                    

Ošetření luxusní: povadlá pleť, vrásky, vypínací, pigmentové skvrny: očištění pleti, tonizace, exfoliace, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí Panestetic, masáž obličeje a dekoltu se séry, maska dle stavu pleti, sérum, krém. Úprava obočí a lehký make-up na závěr.

Délka ošetření: 90 minut
Cena: 1 750kč

Panestetic přístroje

Panestetic je italská společnost s certifikací ISO 9001 a ISO 13485 , již řadu let se řadí mezi přední výrobce kosmetických přístrojů. Každé zařízení je vyráběno s normami evropské unie a pravidelně podléhá přísným kontrolám bezpečnosti, kvality a účinnosti.

Ultrazvuková špachtle SINEKRON –S

Ultrazvukovou špachtli SINEKRON je použita v každém mém kosmetickém ošetření. Ultrazvuk zvyšuje atraktivitu a efektivitu prováděných ošetření. Ultrazvukové vlny pomáhají odstranit z povrchu pleti odumřelé kožní buňky a nečistoty. Zlepšují tak absorpci následně aplikovaných kosmetických produktů a zvyšují jejich účinek. Ultrazvuk je elegantní bezbolestnou náhradou za manuální čištění zanesených pórů, neboť póry dokáže vyčistit rychleji a bez nežádoucího mechanického podráždění provázaného otoky nebo začervenáním pokožky po čištění. Ultrazvuk stimuluje mikrocirkulaci a metabolismus pleti. Pleť je okysličená a detoxikovaná a kožní buňky jsou vnímavější vůči aplikovaným aktivním látkám.

ZONER

Zoner je inovativní zařízení pro omlazení pokožky. Výsledkem je okamžitý viditelný omlazující a liftingový efekt na obličeji. Zoner minimalizuje vrásky, redukuje kontury obličeje, dodává pleti mladistvější a zářivější vzhled a pevnost. Na těle zpevňuje místa s povadlou pokožkou, která vznikla např. jako následek stárnutí, hubnutí nebo těhotenství. Ošetření je bezpečné, komfortní a bezbolestné a je výbornou slternativou k často drahým a invazivním zákrokům vyžadujícím rekonvalescenci.

Délka ošetření: 120 minut
Cena: 2000 kč

DERMOPEEL

Diamantová mikrodermobraze pod tlakem – přístroj s heslem – jit do hloubky. Ošetření je vhodné jako šetrná a hloubková očista pro všechny typy pleti. Usnadňuje ostranění nečistot a komedomů, redukuje viditelnost jizev, strií a hloubku vrásek, zesvětluje pigmentové skvrny, pleť je sjednocená a zářivější. Po použití je pokožka schopna lépe vstřebávat aplikované kosmetické přípravky. Dermopeel stimuluje buněčný metabolismus, okysličuje a detoxikuje pokožku. Urychluje regenerační procesy pleti.

Ke kosmetickému ošetření + 200kč, samostatně nelze.

Biostimulace

Infračervené záření o vlnové délce 855nm aktivuje fyziologické procesy v epidermis. Zlepšuje prokrvení a okysličení tkání, stimuluje buněčný metabolismu a aktivuje přirozené regenerační mechanismy.

Ke kosmetickému ošetření + 200kč, samostatně nelze.

Radiofrekvence

Radiofrekvence je neinvazivní metoda eliminující projevy stárnutí s okamžitým efektem. Dodává mladistvější vzhled, zpěvňuje popkožku, zlepšuje její texturu, kompaktnost a tonus.

Ke kosmetickému ošetření + 500kč, samostatně nelze.

Elektroporace

Elektroporace je zcela jedinečná neinvazivní technologie, která umožňuje zapracovat bez jehel a bolesti 100% aktivních látek obsažených v kosmetickém přípravku na bázi vody nebo gelu. 

Ke kosmetickému ošetření + 500kč, samostatně nelze.